Školské potreby porovnanie ceny

Stoppel Batoh na přezky

Stoppel Batoh na přezky

Precízne spracovaný školský plecniak s mäkkými ľahko nastaviteľnými ramennými popruhmi pre pohodlné a dlhodobé nosenie. Zadná stena vystužená a vybavená polstrovaním z kvalitných savých materiálov. Predný poklop uzatvárateľný na dve pracky s praktickým predným vreckom na desiatu. Vnútorný priestor formátu A4. Plecniak, ktorý poteší všetkých školákov.

Me to You Aktovka S classic

Me to You Aktovka S classic

Vnútorný priestor formátu A4 umožňuje uložiť aj veľké zošity a učebnice. Zadná stena vystužená a vybavená polstrovaním na pohodlné dlhodobé nosenie. Predný poklop je uzatvárateľný na dve klipsne, pútko na zavesenie. Perfektná aktovka pre všetkých malých školákov!

Princess Batoh na přezky

Princess Batoh na přezky

Precízne spracovaný školský plecniak s mäkkými ľahko nastaviteľnými ramennými popruhmi pre pohodlné a dlhodobé nosenie. Zadná stena vystužená a vybavená anatomickým polstrovaním z kvalitných savých materiálov. Predný poklop uzatvárateľný na dve pracky s praktickým predným vreckom na desiatu. Vnútorný priestor formátu A4 umožňuje uložiť aj veľké zošity a učebnice. Na povrchu výrazné bezpečnostné reflexné prvky. Plecniak, ktorý poteší všetky školáčky!

Winx Club Batoh zipy Bloom

Winx Club Batoh zipy Bloom

Kvalitne spracovaný dvojkomorový školský plecniak prispôsobený na veľkosť A4 s predným vreckom a bezpečne uzatvárateľný na zips. Prednú stranu zdobí výrazný dizajn kúzelnej víly Bloom z Winx Clubu a skvelo zvolená farebná kombinácia robí tento plecniak neodolateľným! Zadná stena čiastočne vystužená, dve šikovné bočné vrecká na drobnosti a príjemne polstrované nastaviteľné ramenné popruhy pre maximálne pohodlie. Praktické pútko na zavesenie. Parádny plecniak, ktorý urobí veľkú radosť všetkým školáčkam!

Cool RockBabe single batoh

Cool RockBabe single batoh

Precízne spracovaný dvojkomorový školský plecniak s poklopom uzatvárateľným na suchý zips. Dve predné vrecká na drobnosti uzatvárateľné na zips, malé predné vrecko obsahujúce reflexný pršiplášť. Dve praktické bočné vrecká na gumičku pre umiestnenie fľaše. Zadná stena vystužená odľahčeným hliníkovým rámom, vybavená anatomickým polstrovaním a nastaviteľnými ramennými popruhmi pre pohodlné a dlhodobé nosenie. Dno je pevné a plecniak je stabilný. Na povrchu bezpečnostné reflexné prvky. Súčasťou plecniaka je plochá fľaša na pitie. Rozmery plecniaka umožňujú bezproblémové prenášanie dokumentov formátu A4. Nosnosť: max. 15 »

Winx Club Obal na sešity A5 Flora deštník

Winx Club Obal na sešity A5 Flora deštník

Jedinečný obal s holografickými efektmi a exkluzívnymi potlačami motívov magických víl z Winx Clubu premení školské zošity, učebnice a knihy na skutočné originály a zabráni ich poškodeniu. Nevyhnutný doplnok pre všetky malé školáčky.

Cool Penál elipse Rock Babe

Cool Penál elipse Rock Babe

Praktický školský peračník vyrobený z kvalitného materiálu odolného proti bežnému opotrebovaniu. Peračník ponúka dostatočný vnútorný priestor postačujúci potrebám mladších aj starších žiakov. Spoľahlivé bezporuchové zapínanie a originálny štýlový design vytvorili z tohto peračníka výnimočne obľúbenú školskú pomôcku.

Top Model Penál ovál Silver Silhouette

Top Model Penál ovál Silver Silhouette

Praktický oválny peračník vyrobený z kvalitného materiálu odolného proti bežnému opotrebovaniu. Peračník ponúka dostatočný vnútorný priestor postačujúci potrebám mladších aj starších školáčok. Spoľahlivé bezporuchové zapínanie na zips a originálny štýlový dizajn kolekcie TOP Model vytvorili z tohto peračníka výnimočne obľúbenú školskú pomôcku,

Frutta Batoh na přezky

Frutta Batoh na přezky

Prvotriedny plecniak s vnútorným dvojkomorovým priestorom formátu A4 umožňuje uložiť aj veľké zošity a učebnice. Zadná stena spevnená a vybavená anatomickým polstrovaním. Nastaviteľné mäkké ramenné popruhy pre pohodlné a dlhodobé nosenie. Efektný predný poklop uzatvárateľný na dve pracky a praktické priestranné predné vrecko na zips. Originálny dizajn kolekcie FRUTTA a precízne spracovanie zabezpečí Vašu plnú spokojnosť. Vhodný ako školský plecniak pre študentov alebo na cesty.

Top Model Penál Princess

Top Model Penál Princess

Praktický peračník vyrobený z kvalitného materiálu ponúka vnútorný priestor postačujúci potrebám mladších aj starších školáčok. Spoľahlivé bezporuchové zapínanie na zips a originálny štýlový dizajn kolekcie TOP Model vytvorili z tohto peračníka výnimočne obľúbenú školskú pomôcku. Tento trendový peračník je možné využiť aj ako elegantnú taštičku na kozmetické pomôcky, vďaka svojim rozmerom je možné ho uschovať aj do menšej dievčenskej kabelky. Krásny a štýlový darček nielen pre mladé slečny.

Sweet Years Sportovní vak

Sweet Years Sportovní vak

Štýlový a zároveň praktický pomocník na cesty, na šport aj na bežné nosenie je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov zaručujúcich minimálne opotrebovanie a dlhú životnosť. Sťahovacie šnúrky je možné využiť aj ako popruhy a nosiť ho ako plecniak. Vhodný darček pre všetkých žiakov.

Tinker Bell Batoh 2 spony

Tinker Bell Batoh 2 spony

Precízne spracovaný školský plecniak s mäkkými ľahko nastaviteľnými ramennými popruhmi pre pohodlné a dlhodobé nosenie. Zadná stena vystužená a vybavená anatomickým polstrovaním z kvalitných savých materiálov. Predný poklop uzatvárateľný na dve pracky s praktickým predným vreckom na desiatu. Vnútorný priestor formátu A4 umožňuje uložiť aj veľké zošity a učebnice. Plecniak, ktorý poteší všetky školáčky!

Tinker Bell Batoh Lady

Tinker Bell Batoh Lady

Kvalitný jednokomorový plecniak s polstrovanými nastaviteľnými ramennými popruhmi, zadná časť je čiastočne vystužená, dve postranné vrecká na fľašu a drobnosti. Priestranné predné vrecko na desiatu. Výborný pomocník pre najmenšie deti.

Me to You Penál ovál fashion kids

Me to You Penál ovál fashion kids

Praktický oválny peračník vyrobený z kvalitného materiálu odolného proti bežnému opotrebovaniu. Peračník ponúka dostatočný vnútorný priestor postačujúci potrebám mladších aj starších žiakov a študentov. Spoľahlivé bezporuchové zapínanie a originálny štýlový dizajn s obľúbeným šedivým medvedíkom s modrým nosom a záplatami vytvorili z tohto peračníka výnimočne obľúbenú školskú pomôcku.

Benetton Batoh na přezky

Benetton Batoh na přezky

Prvotriedny plecniak s vnútorným dvojkomorovým priestorom formátu A4 umožňuje uložiť aj veľké zošity a učebnice. Zadná stena spevnená a vybavená anatomickým polstrovaním. Nastaviteľné mäkké ramenné popruhy pre pohodlné a dlhodobé nosenie. Efektný predný poklop uzatvárateľný na dve pracky a praktické priestranné predné vrecko na zips. Originálny dizajn kolekcie BENETTON a precízne spracovanie zabezpečí Vašu plnú spokojnosť. Vhodný ako školský plecniak pre študentov alebo na cesty.

Benetton Batoh 2

Benetton Batoh 2

Vysoko kvalitný dvojkomorový plecniak s vnútorným priestorom formátu A4 umožňuje uložiť aj veľké zošity a učebnice. Zadná stena čiastočne spevnená a vybavená polstrovaním s nastaviteľnými ramennými popruhmi pre pohodlné a dlhodobé nosenie. Priestranné predné vrecko s jednoduchým organizérom uzatvárateľný na zips. Originálny dizajn kolekcie Benetton a precízne spracovanie zabezpečí Vašu plnú spokojnosť. Vhodný ako školský plecniak pre študentov alebo na cesty.

Top Model Penál ovál Christy

Top Model Penál ovál Christy

Praktický oválny peračník vyrobený z kvalitného materiálu odolného proti bežnému opotrebovaniu. Peračník ponúka dostatočný vnútorný priestor postačujúci potrebám mladších aj starších školáčok. Spoľahlivé bezporuchové zapínanie a originálny štýlový dizajn mimoriadne obľúbenej kolekcie TOP Model vytvorili z tohto peračníka jedinečnú školskú pomôcku.


1 2 3 4 567 68 69

Porovnanie ceny - lacné Školské potreby zo spoľahlivých internetových obchodov. Školské potreby aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.